m16.jpg (19149 bytes)    “Na początku był wodór”. Z Chaosu wynurzył się Świat, a potem bioforma. Przez wiele milionów lat ewoluowała aby stać się tym, czy teraz jest...

    Przeszła ona przez wiele systemów religijnych i filozoficznych. Straszono ją wiecznym potępieniem i srogim Bogiem, kazano bezgranicznie zaufać w mądrość drugiego człowieka, przyjąć celibat. Narzucano setki norm moralnych i ograniczeń. Mówiono - nie rób tego, nie rób tamtego - to jest złe, to się Bogu nie spodoba, co ludzie, sąsiedzi o tobie pomyślą. Żyła ona w wiecznym strachu i więzieniu wymyślonych przez ludzi norm i praw. Jedni mówili, ze jest tylko ciałem, inni kazali całkowicie się wyzbyć ciała - wstydzić się go, potrzeb, uciech i przyjemności fizycznej. Kiedyś myślała nawet o wygoleniu głowy i pozostawieniu kucyka, lub o przyjęciu czarnych szat z białą wstawką.

    Ale nie poddawała się. Ciągle szukała, szukała, szukała. Bo życiem jej było poszukiwanie Prawdy. Wiele razy to w co wierzyła załamywało się. Ale się nie poddała, ciągle szła na przód, choć ścieżka nie była łatwa.

    Aż któregoś dnia przebudziła się ona i uświadomiła sobie, że to czego szukała nie istnieje. Nie ma jednej jedynej Prawdy dla każdego z nas.

    Jesteśmy tylko My! Więc zamiast szukać Boga poza sobą, zaczęła szukać Go w Sobie, zaczęła uzmysławiać sobie swoją Boskość i potencjał jaki za tym idzie...

    Odrzuciła wszystko, tak aby móc narodzić się na nowo, aby z czystym kontem móc ponownie rozpocząć Poszukiwania. Lecz teraz już dokładnie wie, czego szuka.

 

slidbar_.gif (3351 bytes)

 Tak, to Ja! (patrz na zdjęcie)

Ja stoję za tym wszystkim i jest mi z tym dobrze :-)Fr. Luska w pełnej okazałości

Mam 23 lata, studiuję biologię środowiskową na Uniwersytecie w Białymstoku. "Tymi" rzeczami zajmuję się od dość dawna - pod wieloma kątami. Wyobrażenie o tym, czym sie zajmuję dają te strony.

Urodziłem sie 2 grudnia 1975r, jestem więc Strzelcem z ascendentem w Wadze Przez 22,5 roku mieszkałem w Białymstoku. Jednak los tak chciał, że rozpocząłem pracę w wielkim koncernie międzynarodowym www.pg.com i zostałem relokowany najpierw do Olsztyna (tylko na 1,5 m-ca) a teraz  (zapewne na 1,5 roku) do tzw wioski wojewódzkiej zwanej Ciechanowem. Próbuję łączyć pracę i dzienne studiowanie (lecz dzieli nas 200 km). A poza tym to w miejscu mej pracy nudzę sie.

Stąd moja gorąca prośba - jeśli jesteś z Ciechanowa i okolic, a dodatkowo jesteś młodą i atrakcyjną kobietą/mężczyzną - odezwij się! :-)))

Lecz nauka i doskonalenie siebie to nie wszystko na co poświęcam swój cenny czas. Inne rzeczy, którę lubię robić to:

- gotowanie (głównie wegetariańskie)

- taniec nowoczesny

- podróże

- muzyka (słoń usiadł mi na ucho - więc tylko słuchanie)

- ochrona przyrody - zwłaszcza żabek (więcej na moim sajcie o tych miłych zwierzątkach Chrońmy Płazy )

Lubię też sztukę nowoczesną i klasyczną, techno-party i szalone noce w dyskotekach, dobre piwo (Carlsberg, Dojlidy), Star Treka, Bundych i Akte "X", dziwne stany świadomości, przyjaciół, dobre książki, no i oczywiście kobiet i seks. Lubię też czasami pofilozofować czy pobawić się w psychologa.

Poza tym jestem Mistrzem Ceremonii (Master ov Ceremony) pewnego tajemniczego Zakonu.

Bywam też na IRCu: moj nick to K_Luska (nie wiem czemu, każdy samiec bierze mnie za kobietę :-> ), a ulubione kanały to #Zakon, #rpg-pl i #Białystok

To by było na tyle. A zapomniałem się przedstawić. Jestem Luska (a tak mnie przezwali niechlubnie moi duńscy znajomi), a raczej Frater Luska. A moze po prostu Łukasz ? Sam nie wiem do końca.

pope@friko2.onet.pl

 


SmartLinks Logo - http://smartlinks.net.pl


Bannermania